Novinka:Máme právo na bezpečnost v ulicích! Máme právo bránit se rozmísťování imigrantů! Kaczyński
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pondělí 13 květen 2019 - 05:16:58

„Máme právo na bezpečnost v ulicích! Máme právo bránit se nucenému rozmísťování imigrantů!“, prohlásil včera na regionálním setkání v Bydgošti významný evropský politik a předseda strany Právo a spravedlnost Jaroslaw Kaczyński. S nadcházejícími volbami do EP varoval před konkrétními hrozbami přicházejícími z EU jako je přerozdělování imigrantů, zavedení eura, sexualizace dětí a útok na polské hodnoty a církev.

„Polsko musí zůstat polské a Poláci Poláky!“, prohlásil Kaczyński dále ohledně obrany před "útokem na polskost a vše co tvoří polské hodnoty". Stejně tak musíme hájit naše právo na výchovu našich dětí před degenerativními výchovnými programy, kdy se děti sexualizují už od kolébky a experimentuje se s jejich výchovou v homosexuálních soužitích. V Polsku musí právo chránit normální rodinu, zavelel do evropských voleb Kaczyński.

Zdroj: https://www.wprost.pl/kraj/10215637/kaczynski-o-obronie-przed-atakiem-na-kosciol-seksualizacja-dzieci-i-relokacja-uchodzcow.htmlTato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.24704 )


Vygenerováno za:0.0561 sec,0.0407 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,712B