Novinka:V pátek 31.5. 2019 nemusí nikdo do práce. Bude vyhlášena generální stávka
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Neděle 26 květen 2019 - 06:21:46

Prý 16letá autistická Greta Thunberg.zavelela.

Vážně necháme na našich dětech, aby za nás vybojovaly klimatickou nouzi? Vážně necháme pouze na studentech, aby obětovali vzdělávání a museli místo školy těžce demonstrovat v ulicích?

V pátek 31.5. 2019 uzavřeme nejen školy, ale úřady, soudy, nemocnice, letiště i nádraží, pomůžeme nejen dětem, ale „stav klimatické a environmentální nouze“ zachrání i 16ti letou autistku Gretu Thunberg.

Faktem je, že slavná Greta se obrátila k Bohu, pak se ochladilo a prší. A když půjdeme všichni do generální stávky, byl by v tom čert, aby se klimakterium nebeské neupravilo.

Letošní zima a jaro byly ve velké části centrálních oblastí Spojených států amerických mimořádně bohaté na srážky (ostatně posledních 12 měsíců bylo v USA nejvlhčích od počátku pozorování). V zimě se jednalo o vydatné sněžení, střídané na jaře intenzivními dešti spojenými s prudkým táním sněhu. A co u nás?


Že jsme zaprasili co se dá, o tom není sporu. Člověk se už nemůže napít z potoků, natož rybníků či řek musí znát už i malé děcko. Že sednout si do trávy a bát se injekčních stříkaček, nebo odhozeného harampádí až po pneumatiky také není sporu. Pouze je komické, když po pochodech a urážkách starších generací právě ti mladí, nezkažení, zvednou telefon, zavolají si pro odvoz, či někteří sami sednou do auta a na motorku. Prý vše potřebují, bez mobilu, počítače a všech výdobytků modernosti se neobejdou. Tak ale nejsou ty "klimatické pochody" spíše ulejvárnou, než pocitem vůle za záchranu planety Země?Mimochodem: víme, kolik lvů, medvědů či slonů včetně kanců má být na km2, ale že nás je jak sarančat a kejda po nás stéhá z mrakodrapů, protože se už na planetu Zemi nevejdeme nikdo neřeší. Pokud nežádáme Pentagon, aby vytvořil humanitární bombardování. Tak jak je to s tou záchranou lidstva?

Lidí na km2

Macao (Čína) 19 443
Monako 17 667
Tchaj-wan 645
Čína 141
Belgie 365
Německo 230
Česko 133
Rusko 8
Švédsko 23
Finsko 18
Kanada 4


To se to té Švédce Gretě vykládá o ekologii, když v severských státech skoro nikdo nebydlí a na ekologii nemusí dávat žádné peníze. Ale všichni přes nás jezdí, nebo na jih létají. Mohou jít příkladem a přes naše území mohou chodit ekologicky pěšky bez mobilu a fast foodů s přepálenými oleji.

Vážně to někdo z nich udělá?

P.S. Samozřejmě se žádná generální stávka nekoná, aby si to někdo nevzal vážně.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2503-v-patek-31-5-2019-nemusi-nikdo-do-prace-bude-vyhlasena-generalni-stavka
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.24845 )


Vygenerováno za:0.1020 sec,0.0685 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:872,816B