Novinka:Babiš jde do pekla a nelíbí se mu to
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Sobota 01 červen 2019 - 06:34:35

Andrej Babiš jde do očistce, kde mu říkají, že jelikož jeho pobyt na dobré zemi Boží nebyl zas až tak špatný - přeci jen zvýšil důchody - může si vybrat, zda stráví věčnost v nebi, nebo v pekle.

Překvapený, že dostal na výběr, odpovídá, že by se s nimi chtěl nejprve seznámit. Padají do pekla a on je okamžitě ohromen velkým davem zpívajících a tančících lidí při živé hudbě, jasně zářivými barvami, fontánami šampaňského, stříbrnými pohárky kaviáru, podnosy s nekonečným množstvím čerstvě upečených koblih.

Nevěří svým očím a ptá se sám sebe, jaké to teprve musí být v nebi.

Je odveden k luxusnímu výtahu a vystřelen bleskovou rychlostí přímo tam. Vstupuje nebeskou branou ... a je velmi zklamaný nevýraznými barvami, pohodlným, ale spartánským nábytkem, uklidňující hudbou, formálním oděvem a pohledy mnoha jeho pozemských nepřátel.

Jeho volba je jasná a bez váhání požádá, aby byl eskortován zpátky do pekla.

Železné dveře se ztuha otevírají, vyvalí se kouř, přes nos ho okamžitě praští nesnesitelný zápach jatek a natáhne se k němu ruka, aby ho chytla. Ďábel ho zatáhne dovnitř, shodí na zem a chystá se ho přetáhnout bičem a probodnout oštěpem.

„Počkejte sakra ještě,“ vykřikne šokovaný Babiš. „Kde jsou ty tančící dívky a davy bavících se lidí?“

„Ale no tak, to byl náš marketing,“ odpoví ďábel. „Součást kampaně Silné peklo.“


Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.24897 )


Vygenerováno za:0.0722 sec,0.0484 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:864,296B