Novinka:Vodňanskopražskému vůdci mas
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Čtvrtek 13 červen 2019 - 02:31:11

Milý nedostudovaný (=zatím rozumově nehotový) mladý muži! Moje vyjádření uvedu částí strofy písně V+W Za tím mořem piva: „a když máš chuť na guláš, tak jen zakejváš, přijde Mikuláš, dá ti guláš a to si dáš…“ V inkriminovaném Vašem případu (ale i zfanatizovaného davu) se nejedná jen o „guláš“, ale o nemalý obolus, prebendy, připravené transparenty a výzvy od mikrofonu, co mají demonstranti hulákat.

Určitě se jeví donátorem americká ambasáda, ale nejenom ta. Opravdu, ale opravdu se Vám to evidentně vymklo z rukou, když se na transparentech objevuje pomalu něco podobného jako: „podříznout, vykrvit a spálit“. To je do nebe volající, řeknu-li to jako ateista. A to jste budoucí farář, není-liž pravda?! Posloužím Desaterem:“Miluj svého bližního, jako sebe samého“.
Václavské náměstí nemůže v žádném případě pojmout 120 000 lidí (zapůsobil tzv. koeficient masovosti). Vejde se tam toliko 40 000 person, takže zobecním-li účast demonstrantů v celé ČR, nejedná se o žádnou polovinu národa, jak permanentně vytrubujete do světa.

Mám velkou obavu, aby Vás druhá sametová revoluce, jak ji nazýváte, nesemlela. Ona totiž vůbec nebude sametová, ale drsná a hrubá a nebude brát ohled na kohokoliv.

S pozdravem

Mgr. Miloslav Samek

P.S. Když byste snad měl potíže se studiem v Praze (což nepředpokládám), určitě by se Vás zastal rektor brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek a ke studiu by Vás s ochotou a radostí přijal.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.24992 )


Vygenerováno za:0.0399 sec,0.0231 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,432B