Novinka:Vlastizrádce Bureš
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Sobota 22 červen 2019 - 05:40:37

Než zdůvodním tuto mimořádně závažnou informaci, zmíním se o tom, že soudruh Bureš skutečně nemusí nic vracet, ani nemusí odstupovat.

EU nám totiž nedá dotace třeba na velmi potřebné CT pro nemocnici či na opravu silnice nebo školy do té doby, dokud tyto požadované dotace nedosáhnou dlužné výše. Odstupovat také nemusí. Na podzim totiž kromě masových demonstrací ve všech městech přijde oficiální zpráva z EU o dotačních podvodech. Je velmi pravděpodobné, že vyšetřování českou policií bude stále odkládáno, protože každého půl roku je odvoláván policejní ředitel, zabývající se burešovou kauzou...

Je to jen náhoda? Navíc není vyloučeno, že kvůli pouhé miliardě se nedejbože budou zavírat LDN či domovy důchodců. Ministryně financí neví ani to, že EU neposkytuje dotace na sociální účely!!! Tohle nedokázali ani ti zlí komunisté! Stane-li se to, budou demonstrovat i ti, kteří jsou proti Milionu chvilek, protože v LDN a domovech důchodců mají své rodiče či prarodiče. ČSSD si uvědomí, že jí nezbývá, než porušit koaliční smlouvu a z vlády vystoupit. V tom případě bude vyhlášena demise vlády a předčasné volby. A Bureš už ted má pouhých 27 procent a mnoho velmi slavných a známých osobností a podnikatelů jej opouští. Proč asi? Pokud by volby byly jako obvykle, až za dva roky, měl by díky EET maximáně dvacet procent. Důvody jsem uvedl v minulém blogu.

V květnu byl skutečný /!/ schodek 51+18 miliard, na dvanáct měsíců to vychází 165 miliard! Co bude dělat obyčejná účtařka, nerozumějící ani nejběžnějším základům ekonomie, nastanou-li povodně či jiná katastrofa, a nemá-li rezervu ani pouhé jedno promile rozpočtu? Jak by reagovala v krizi, kdy musel Kalousek mít peníze pro invalidy, důchodce, lékaře, policisty, učitele atd, přesto, že byla vysoká nezaměstnanost a tudíž velmi nízký výběr daní? Ten měl aspoň odpovědnost. Ani Bohuš tolik nerozhazoval peníze jako nejhorší ministryně financí v historii ČR.

Šest miliard na vlaky zdarma, to prachy jsou, ale pouhá miliarda na bezmocné není. Styďte se Aleno! Bureš i Alenka se bojí zrušit Ziskovky zabývající se imigranty, protože soudruh Pánek si dupnul...Takzvané "vyrovnané" rozpočty za vlády ANO byly způsobeny díky vráceným přeplatkům z EU, ale tom se nehodí mluvit... Daně nezvyšujeme, jen za cigarety, alkohol, sázení...Kasa je prázdná, koho bychom ještě obrali...Ministryně financí vůbec neví, že EUn eposkytuje dotace na sociální účely!!!

Vážení voliči Bureše, pokud byste podnikali třeba v Polsku či Maďarsku, jaký byste měli důvod jít do politiky a hájit zájmy cizího /!/ národa? Pardon, pokud byste dostávali dotace ve výši pět a půl milionu každý den...

Po této vládě nastoupí Loupežníci. Bůh s námi a zlé pryč. Bureš položil základní kámen a ostatní to jen dokončí. Premier je totiž nejmocnějí politik v každém státě. Bureš je v EU mnohem častěji než na návštěvě svého "nemocného" syna, kterého od té doby nenavštívil. Pardon, v den výročí republiky jel za jeho matkou a předal jí psaní, které pak přečetla před kamerou ČT. Svéprávný syn už přes rok žádá o výslech Českou policií, proč asi?

Proto Bureš velmi dobře věděl, že jeho straníci v EU odsouhlasili to, že z imigrantů se stávají legální turisté, kteří budou mít u nás zdarma stravu, bydlení, mobil, zdravotnictví a jiné výhody. Kdepak asi stát vezme tolik volných bytů? Samozřejmě nebudou mít žádnou povinost pracovat. Už ted soudruh Hamáček veřejně slibuje, že stát jim bude platit celoroční školení o tom, jak se u nás přizpůsobit.. Andrej zcela vědomě nevyužil své moci a nezakázal svým europoslancům odsouhlasit tento zákon. Skutečně se nedopustil vlastizrady?

Miroslav Petr
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.25088 )


Vygenerováno za:0.0889 sec,0.0502 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:873,720B