Novinka:Držte se, přichází Brexit!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pátek 26 červenec 2019 - 00:27:15

Už jsou to tři roky, co si britští občané odhlasovali odchod své země z Evropské unie. Noční můra bruselských byrokratů se měl stát skutečností. A to nesměli dopustit.

Snažili se Hrdý Albion ponížit co nejvíc to šlo. Zničili všechny, kteří o Brexit skutečně stáli a nechali v čele premiérku, která se sama aktivně zúčastnila kampaně za setrvání v EU. Ono je těžké dosáhnout výhodnou dohodu pro Brity, když na obou stranách stolu sedí lidé hájící zájmy Bruselu....

Předkládali nevýhodné dohody a po jejich odmítnutí se snažili se všechny přesvědčit, že Britové nevědí co chtějí. Ve vzduchu se začala vznášet možnost vypsání druhého referenda (s čím mají již v Bruselu bohaté zkušenosti s Evropskou ústavou), kde by mohla Británie konečně hlasovat správně.

Jenže pak měli možnost britští občané přijít k volbám a konečně vyjádřit svůj názor. K překvapení velké části politologů a komentátorů dali najevo že chtějí.....Brexit! Masově zvolili stranu, která byla založena pár týdnu před volbami s jasným jednoduchým názvem The Brexit Party. Premiérka pozici již neudržela a v čele ji nahradila jedna z hlavních tváři kampaně za odchod, Boris Johnson.

Velká část médii je v panické hrůze, že k odchodu skutečně dojde 31. října. A mají proč. Jejich falešná představa utrpení každého, kdo EU opouští, se rozpustí.

Evropani uvidí, jak se Británii daří a začne se mluvit o dalších exitech. Frexit, Itexit....

Dočkáme se někdy i Czexitu?

Vše je otevřené

Autor: Petr Krist

Zdroj: https://petrkrist.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=722086
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.25375 )


Vygenerováno za:0.0412 sec,0.0255 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,936B