Novinka:Různé hongkongské kruhy vyzvaly občany, aby řekli „ne" násilí
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pátek 06 září 2019 - 03:33:51

Kancelář čínské Státní rady pro záležitosti Hongkongu a Macaa nedávno vyzvala vládu Zvláštní administrativní oblasti Hongkong a různé společenské kruhy, aby dál podporovaly shodu a udělaly skutečné kroky pro „zabránění násilí a obnovení pořádku". První předsedkyně hongkongské legislativní komise Rita Fan Hsu Lai Tai a člen Všečínského shromáždění lidových zástupců (VSLZ) Tam Yiu-chung s tím vyjádřili souhlas a vyzvali hongkongské občany, aby se oddělili od násilníků a chránili uspořádání „Jedna země, dva systémy".

První předsedkyně hongkongské legislativní komise Rita Fan Hsu Lai Tai ostře odsoudila nedávné násilí v Hongkongu. Domnívá se, pokud bude násilí pokračovat, naruší to hongkongskou prosperitu a klid, a Hongkong bude čelit nejvážnější situaci.

Kancelář čínské Státní rady pro záležitosti Hongkongu a Macaa vyjádřila naději, že hongkongští občané odliší mírovou demonstraci a shromáždění od násilných zločinů a výzev pro uspořádání „Jedna země, dva systémy". Rita Fan Hsu Lai Tai s tím souhlasila.

Člen VSLZ Tam Yiu-chung zdůraznil, že je velmi důležité odlišit demonstranty od násilníků a zabránit násilí, doufá, že hongkongští občané se co nejrychleji oddělí od násilníků.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.25739 )


Vygenerováno za:0.0486 sec,0.0340 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,352B