Novinka:Imigranti si ulovili dvě dívky a bestiálně se na nich střídali a natáčeli na video
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Úterý 19 listopad 2019 - 05:21:30

Někteří z členů senátu zemského soudu v německém Kleve video ani nemohli pro nevolnost ani dokoukat, některým tekly slzy. Nemohl jsem uvěřit, co se těm dívkám přihodilo, konstatoval státní zástupce.

Do svízelí se ale 20-leté dívky dostaly vpodstatě klasicky. Letos v březnu se na diskotéce v Düsseldorfu seznámily s imigranty, následovaly K.O. kapky, zavlečení do bytu jednoho z imigrantů – a víkend mohl začít. Imigrantům. Dívkám martyrium. Několik hodin se na nich střídalo 5 mladých imigrantů, věkem do 30 let. Potud asi normálka.

Co ale státního zástupce a senát dostalo, byla bestiálnost, zvrácené brutální divadlo, ve kterém dívka nebyla snad ani lidskou bytostí. Pistoli do úst flašku od vodky do genitálií – obrázek pro kamarády doma, jak se žije v Německu. Mnohé další ještě horší. Ze sexuality ženy vyždímali všechno na krev až do perverzního bizarna. S praktikami v koncentráku se to tuším nesmí porovnávat, aby jedno nebylo horší než druhé.

Imigrantům « hrozí » osvobození. Dívky byly sice totálně groggy, ale při vědomí a nekladly žádný odpor. Navíc si ani nic moc nepamatovaly. Hlavním doličným předmětem byla videa z mobilů imigrantů.

Není přece jen něco na té imigrační politice špatně?

Zdroj: https://www.derwesten.de/region/nrw-gruppenvergewaltigung-fuenf-maenner-sollen-frauen-vergewaltigt-und-erniedrigt-haben-details-sorgt-fuer-entsetzen-id227656075.htmlTato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.26428 )


Vygenerováno za:0.0875 sec,0.0590 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,920B