Novinka:Milión chvilek pro demokracii = totalita!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Čtvrtek 21 listopad 2019 - 07:30:30

Organizátoři a příznivci Miliónu chvilek pro demokracii zneužívají památky 17. listopadu - Dnu studentstva - pro své nekalé praktiky a oblbování veřejnosti, jako by se nic nestalo v 90. letech minulého století a v novém tisíciletí, co se týče politické a ekonomické...

Organizátoři a příznivci Miliónu chvilek pro demokracii zneužívají památky 17. listopadu - Dnu studentstva - pro své nekalé praktiky a oblbování veřejnosti, jako by se nic nestalo v 90. letech minulého století a v novém tisíciletí, co se týče politické a ekonomické situace naší okleštěné, ohlodané a rozkradené republiky.

Postup Miliónu chvilek pro demokracii oprávněně vnímám jako nastupující převrat, či totalitu, která nás chce uvrhnout, jak jsem již zmínil do temné historie a kolapsu národního dědictví.

Jsou napojeni na profláknuté politické strany, které to tady rozkradly. Jak jsem se již zmínil ve svých občanských postojích, tak si post-sametová situace - zuřivá 90 léta a nové tisíciletí - vypěstovaly Andreje Babiše v "majetnické" zkumavce.

Organizátorům a příznivcům Miliónu chvilek pro demokracii vůbec nevadí nepořádek v naší zemi, kriminalita, totalitní anarchie, kde nic stoprocentně nefunguje. Zákony a justice tedy dle veřejného mínění nahrávají "zlatokopům a gaunerům."

A proto Milión chvilek pro demokracii hodnotím jako další cestu do pekel, která chce předat moc pochybnému demokratickému bloku, zbavit nás zbytků svobod, které ještě máme.

Již bylo dost oblbování veřejnosti v médiích, novinách a časopisech kolem 17. listopadu - ten patří úplně jiným a čestným studentům z roku 1939, kteří demonstrovali proti nacistické okupaci - proto Mezinárodní den studentstva.

Václav Kovalčík, Zlín
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.26453 )


Vygenerováno za:0.0365 sec,0.0216 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,528B