Novinka:„Sluníčkářům se to v hlavě už úplně popletlo.“ Okamura se vysmál Milionu chvilek
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 03 prosinec 2019 - 06:43:22

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura sdílel na svém profilu na Facebooku příspěvek s krátkým videem. V něm se vyjádřil na adresu spolku Milion chvilek, který žádá odvolání jistých politiků, konkrétně Andreje Babiše a Marii Benešovou.

Okamura na začátku videa, které pojmenoval „Milion chvilek pro nedemokracii“, hovoří o tom, jak se díval na záběry z demonstrace, kterou uspořádalo hnutí Milion chvilek pro demokracii.

„Oni pořád žádají opakovaně o odstoupení či odvolání některých politiků. Aby třeba premiér odvolal Marii Benešovou, nebo aby Andrej Babiš odstoupil. A jak víte, na jejich demonstraci na Staroměstském náměstí vystupovali politici, přímo poslanci ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a Pirátů,“ řekl ve videu předseda SPD a dodal, že tito poslanci vystupovali přímo na pódiu.

Okamura dále poukazuje na to, že těchto pět stran je proti odvolatelnosti politiků. Podle jeho slov právě tyto strany blokují zákon o odvolatelnosti a jak uvádí, nejde zde o demokracii.

Jde o moc

„Tady jde o moc, protože jinak by přece neměli problém podpořit tyto návrhy a naopak tam kritizují jiné, konkrétně nás, kteří tu přímou demokracii prosazujeme. Takže kdyby tyto strany se naopak spojily a společně jsme prosadili ten návrh zákona k té odvolatelnosti politiků, tak samozřejmě by to prošlo i v Senátu a ta změna by byla hotová, ale o tom už ta mainstreamová média, přestože to velice dobře ví, tak to schválně nenapíšou,“ říkal ve videu Okamura.

V popisu videa Okamura dodal, že v Česku došlo k neuveřitelné situaci, kterou následně vysvětlil.

„Ti, co blokují demokracii, sami sebe označují za demokraty – a naopak ti, co skutečnou demokracii prosazují, jsou těmito lidmi označováni za fašisty či populisty. Sluníčkářům se to v hlavě už úplně popletlo. Kocourkov. :-) Naštěstí se jim už nedaří většinu lidí oblbnout :-),“ doplnil závěrem předseda hnutí SPD.

Zdroj: https://sptnkne.ws/A8GkTato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.26571 )


Vygenerováno za:0.0475 sec,0.0245 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:864,320B