Novinka:Kubera
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Sobota 01 únor 2020 - 04:28:47

Když jsem psal o děvkařích, tak to bylo mimo jiné proto, abyste prokoukli lidi jako Kubera.

Vy totiž nemáte rozumět, tomu co kdo říká. Říkání nic nestojí.

Vy se máte soustředit na to, co kdo DĚLÁ. Jestli to náhodou nejsou dvě různý věci.

- Jednou do rádia volal jakýsi hoch, vyprávěl jim story o své dívce, jaksi nevěděl a říkal, že mu řekla, že je "Láska jejího života."

- Moderátor mu hned řekl: "Jsi láska mého života, Petře" aby mu předvedl, jak je to snadný, když vám to je úplně jedno.

Když čtete komentáře třeba na PL, tak Kubera působil přesně, jak má působit děvkař (jen místo slečen v barech to hraje na voliče).

Vtipnej, sympatickeej, empatickej, komunikativní. S každým se zastaví, pochopí, něco prohodí. Všechno působí přirozeně, lehce, nenásilně, správná poznámka, správná mimika, na všechno má odpověď, nikde žádnej konflikt, žádný nepříjemný názory či pravdy.

Sem tam, aby souzněl, zahudruje nad nějakou blbostí z EU, úplně jako normální lidi (ale nic proti ní nedělá). Prostě profík. (Doslova. Tímhle se živil.) - Až se jeden podiví, co v tý ODS vlastně dělal, jakto že tam s nima neměl konflikty, jak tam mohl mezi nima tak dlouho fungovat, když nebyl stejnej, jako ti ostatní tam.

- Kde byl, za všech těch privatizací, tunelů a lumpáren, co jich tu od devadesátek bylo?

V ODS byl, protože tam patřil charakterem a jen lidi pletl kouřovou clonou své doladěný hry. - Fakt si někdo myslí, že po třiceti letech v ODS nejel v žádný levotě?

Když svádíte holku, co je členkou smíšené skupiny, tak nemáte zájem se udělat nesympatickejm jejím kamarádům. Naopak, musíte si získat napřed je. To znamená je bavit, ukázat respekt, pochopení, empatii - normálně je lidi ignorují, tak když vy jim věnujete pozornost (a ne tý krásce vedle) tak se jim tak uděláte sympatickej. Hned se vyčleňujete ze zbytku populace, co po nich nic nechce a tak se jim nevěnuje. - Přesně jako Kubera. - Teprve až jste si získali jejich okolí, tak to můžete začít hrát na slečnu.

Obráceně, když někam do baru přijdete bez holky, tak jste téměř neviditelnej. Když tam přijdete se dvěma hezkejma holkama, tak na vás jsou najednou někteří frajeři přátelský a milí, začnou vám něco chválit a chtěj s váma komunikovat. Když na to skončíte, tak si je odvedou. - Jak povědomé, že.

(Když se chtěl západ dostat na naše peníze a podniky, tak šel lichotit Havlovi a protože to byl zakomplexovanej feťák, osel a bez charakteru k tomu, tak ho na ty prachy pustil a kde jsou ty prachy a firmy teď, že?)

Všichni znají Hitlera. Všichni vědí, jak ho Němci milovali. Odtud pocházela jeho moc. Proč z něj byli tak vedle? - Jak to asi ten Hitler dělal? Protě do nich cpal zpátky jejich vlastní názory. Hitler nemluvil tím samým stylem a neříkal to samé, když měl před sebou sál dělníků, sál středostavovských posluchačů či salón royalistů. - Přizpůsobil se.

My taky nemluvíme stejně na dítě a šéfa. Ovšem Hitler to měl doladěný do daleko větších detajlů a na nejrůznější skupiny.

Jak se to Hitler naučil? Obcházel mnichovský hospody a hádal se tam donekonečna o politice. Dohadoval se tam a dohadoval, argumentoval, vysvětloval a přesvědčoval a nic. Nikoho nepřesvědčil, jen ty přesvědčené. Bylo to pro něj velice frustrující. - Pak mu konečně došlo, že to nemá smysl.
Že lidi chtěj ve skutečnosti jen potvrdit jejich vlastní názory a totální většinu nic dalšího nezajímá. Tak to tak začal dělat a najednou z něj byla hvězda strany.

Jak je těžký si poslechnout dvacet právníků a jedenadvacátýmu vykládat, že lidi jsou úplně blbý, protože nechápou, že právo není spravedlnost? Jak je těžký vykládat hercům, že herectví není povolání jako ostatní, ale něco speciálního? Živnostníkům, že to oni maj plno starostí a že to Babiš s tím EET přehnal? Říkat barmance, že je tak trochu psycholožka, vysokoškolákům, že jsou přeci vzdělanější než ti, co ani maturitu nemaj atd.

- Je to dětská hra.

Jak u někoho poznáte, že to, co říká, myslí doopravdy? - Že to pak podle toho taky udělá.

Ten sympatický chlapík Kubera si se všema potykal, zavtipkoval, pochválil, zvedl sebevědomí - a usadil se v politice (=odešel s nejhezčí holkou). Tak o co asi od samého začátku šlo?

- Co za to dal?

Jsou Teplice město, kde to všechno frčí jak v Silikon Walley? Vzkvétá tam hi-tech průmysl, co vyváží do celého světa? Dojížděj tam za dobrou prací nadaný lidi až z Prahy. Otvírá se tam každý týden nový bar a barber shop? Tamější cikáni snad chodí na univerzity a zakládají start-upy v něčem jiném než obchod s víky kanálů?

- Ne!

Začal z toho dělat českou Marseille.

Každej si tam muže chodit na půl roku, aby si udělal názor. Holky si tam mohou zkusit, jestli i tam platí to Ginghis Chánovo "Mou říši může projet nahá panna na koni a nic se jí nestane."

Jedna provokatérka v šátku z teplického gymnázia a mává celou školou. Strachy podělanej ředitel si netroufl ceknout nic proti. Pedagog jeden. Všichni studentíci jsou vystrašený něco říct (teda z těch chytřejších, co se zmůžou na vlastní názor, protože většinou jich stejně jen tupě odříkává skupinové mantry).

Někdo napsal komentář k fotkám teplickejch dětiček a hned měl mediální lynch a policejní šikanu.

- Přitom se stačí podívat na to, jak se chovaj u nich doma a co je napsaný v jejich svatý knize a jakej tam je pro nás připravenej osud a jak se to dosud vždycky splnilo.

- Aha.

Co udělal Kubera? Chytl se za nos, co to provedl? Ale kdepak. Zahrál to manipulativně na nejbanálnější, nejprimitivnější reakce, jako Šojdrová se sirotkama, jako novináři s utopeným chlapečkem.
Zadurdil se, zahrál šokovanýho a držel linii.

- Jakoby ty dětičky nikdy neměli vyrůst a neměli žít vedle českejch dětí - ovšem s představou, že jsou ta panská rasa a ateisti zasluhují exterminaci a křesťani zotročení.

Docela zvrácená svině ten vtipálek Kubera.

Co znamená multikultůra ve škole?

- Šikana. Nečetli jsme přímo tady o šikaně?

- To pan Kubera naordinoval teplickejm dětem.

Až to tu bude pokročilejší, jak v Anglii tak přijdou i znásilňovací gangy pro nezletilé, mlácení a sem tam vražda.

Poděkujte panu Kuberovi, že pustil lišku do kurníku s takovým humorem.

Kubera byl silný kuřák. 100 cigaret. Co je nikotin? Droga. Tuším, že Kubáč někde popisoval, co to udělá, když máte doopravdickej absťák - složí vás to. Co dělá droga nikotin? Je antistresová.

- Kde měl Kubera tak obrovský stresy, že musel tak obrovsky hulit? Teoreticky byl na vrcholu pyramidy? Měl by být jeden z nejvyklidněnějších lidí v zemi. - Zjevně nebyl.

Tak to tam muselo bejt skrytý pod povrchem a muselo toho být hodně.
Dával si prej 15 kafí denně. Večer whisky, nejspíš aby přes ten kofein vůbec usnul.

- Když byly ty anglický pořady o hubnutí, tak si tam jeden trenér na měsíc dal režim té pacientky a musel chlastat aspoň deset kafí denně. Za necelej měsic byl na sračky. - Jenže ta ženská tím jídlem a kafováním řešila nějaký svý psychický problémy. Že by to u srandisty Kubery fungovalo jinak?
Teplice maj ekonomický problémy jako celá Česká republika, jak je řešil on?
Taháním do Čech muslimskýho kapitálu.

Takovej ekvivalent prodávání vody a najednou platíme jak mourovatý za svoji vlastní vodu a nejvíc tam, kde je jí plno.
Juchuchů.

Tak se jim prodá ještě kde do dalšího. Když nás oškubal západ, tak to by bylo, aby to s muslimama nedopadlo jinak.

- To dělal Kubera.

To bysme měli prezidenta.

Co je inteligence?

- Dává vám mimo jiné schopnost dávat věci do souvislostí. Vidíte někde začátek a tak vás napadne předvídat konec. Napadne vás podívat se jaké konce mají podobné začátky.

- Představte si, že kdysi byl jakýsi disnosauří býložravec, ekvivalent krávy, kterej byl tak blbej, že když na něj zaútočil predátor a on ho odrazil a otočil se k němu zády, tak na něj okamžitě zapomněl.
Člověku se to ani věřit nechce.

Ten dinosauří býložravec, to je ekvivalent trouby, kterýho můžete vodit za nos vtípkama, hudrováním a poplácáním po ramenou a on se přestane pozorně dívat, co se doopravdy děje a začne se smát, přizvukovat radovat se, že byl poplácanej po ramenou.

Panečku.

Jeden novotepličák ze zámoří, ani neumí česky, ale už dobře ví, že zaostalí Češi jsou rasisti. Samozřejmě, protože měli špatný dětství a to proto se jim ON nelíbí. Nic jiného v tom nemůže být. Podle něj je něco v nepořádku s Čechama, protože nejsou schopni se vyrovnat s tím že svět se změnil a Češi už tu nemají, co rozhodovat. (jak to jen připomíná ty třídní nepřátele, co se nedovedli vyrovnat s Únorem).

Tak tenhle novotepličák byl v baru a pak vyprávěl historku. Jeho slovy: "byl tam takový komunikativní týpek, v pohodě, s každým se bavil. Pak tam byli chlápci, co vypadali jako ruští mafiáni a ty mu tam dali nakonec do držky."

Ten komunikativní týpek byl jeden z těch rádoby děvkařů, co si tam trénoval skamaráďování se s celým barem, ale jestě nebyl tak daleko, aby věděl, že mafiáni jsou jiná liga. Nikdo ho neprokoukl, právě kromě ruskejch mafiánů.
Mafiáni/gangsteři jsou další skupina, co má na rozdíl od normálních lidí jemně vyladěný vnímání toho, co ně kdo zkouší za finty a podrazy a jestli všechno sedí.

U nich je to otázka života a smrti.

Ti ho prokoukli hned a vyřešili to, jak to řešej vždy a byl klid.

Trénující děvkař se něco naučil a má historku k vyprávění.

Ale tenhle novotepličák tomu se to odehrávalo přímo před nosem a neprokoukl nic. Viděl všechno a nepochopil nic a přitom si myslí, jaká je hlava, (protože se dokáže nadrnčet pár stránek textu nazpamět a lichotivě flirtovat s kolegyní.)

Taky umíte plno textu nazpaměť a poznáte, komunikativního sympaťáka, co prostě musí být upřímný?

Jestli máte děti a vnoučata, tak je dejte učit se anglicky a španělsky nebo portugalsky, aby se jim pak líp loudilo o azyl.

Dejte je na bojový sporty, protože židům se taky za války hodila krav maga.
Jestli vám studujou nějakej obor, co je v cizině k hovnu, jako třeba práva, tak ať se naučej ještě nějaký užitečný řemeslo, jako třeba elektrikáře.
Celej západ ještě nevymyslel, co s multikultůrou a národ, co si nechá líbit i šílený systém exekucí nemá moc šancí do budoucna.

Jestli si myslíte, že než se to všechno zhroutí, vy budete pohřbený a budete mít klid, tak v Tunisu přijeli nedávno na hřbitov Francouzů a všechno vybagrovali.

To víte, ty hroby kafírů je děsně urážely.

Ovšem, čekali tak dlouho, protože to byli jejich koloniální pánové a stále něco potřebovali od metropole.

S vašima pra-pra-pra-pra-tetama se obchodovalo na muslimských tržištích.
Vaše vrstevnice či vrstevnice vašich dcer se prostituují v Turecku a Dubaji, tak přemejšlejte jak dlouho budou otálet s vašima hrobama.

Tak a teď zase běžte snít, jakej byl Kubera pašák a jak to víte všechno líp, protože jste ho přeci potkali a byla s ním taková, ale taková legrace.
Konec konců, komunismus taky leckdo prokoukl, až když měl ruskej tank před barákem.

Q.S.

Je to tak, že stačí , když člověka přesvědčíte, že je ten nejchytřejší na celém světě, že už všechno ví nejlépe a pak je tzv. vymalováno. Vyrobíte sebestředného a omezeného tupce se zastropovaným životem. Všichni jsou blbci, zatímco on....

A jak potom vypadá společnost, která takové lidi vyrábí jak na bežícím pásu....?
Rozhlédněte se...S takovou společností si pak můžete doslova dělat co chcete.Budou vám k tomu stačit média a sociální sítě....


P.S.

Ke Kuberovi:

Pozorně jsem si vyslechl jeho poslední projev, který měl na sjezdu ODS a byl přímo hmatatelným potvrzením obsahu článku.

Něco jako všechno je fajn, předseda Fiala to udělal skvěle, pojďme mu pomoct, on to neudělá sám... K tomu pár bonmotů na klima atd... Lidi to rádi slyší a jede se dál. Ani slovo o tom, jak je ta strana na morálním dně, jak se proměnila z mafiánské národní strany na jakousi služku amerických, bruselských, globalistických zájmů....

K čemu vlastně je? Aby hrála s voliči hru na slepou bábu jako pan Kubera, kterému bylo šum a fuk, jak se jeho předseda jako čivava lísá k bulvárnímu egomaniackému klaunovi s vystupováním Hitlera...

To je konečná... Vyprázdněnost, pokrytectví, posluhování....

Obávám se, že to autor článku vystihl docela dobře. I když by bylo lepší, kdyby to bylo řečeno a napsáno za života zesnulého....

Zdroj: https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/kuberaTato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.27206 )


Vygenerováno za:0.0680 sec,0.0455 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:930,608B