Novinka:Nemít na vlastní bydlení je zločin současného státu a režimu!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 04 únor 2020 - 18:20:07

Rapidní zdražování nemovitostí, podvody s nemovitostmi a pozemky, bezradní lidé, kteří zaplatili dvakrát, třikrát, za uvedenou nemovitost; nešťastné rodiny, jednotlivci, pracující, starobní a invalidní důchodci platící předražené...

Rapidní zdražování nemovitostí, podvody s nemovitostmi a pozemky, bezradní lidé, kteří zaplatili dvakrát, třikrát, za uvedenou nemovitost; nešťastné rodiny, jednotlivci, pracující, starobní a invalidní důchodci platící předražené nájmy za malý prostor.

Již uvedený režim přebírá mafiánské praktiky z USA a Evropské unie, vždyť migrační krize má v médiích větší přednost než řešení problematiky bydlení!

Rapidní zdražování nemovitostí probíhá společně s rapidním zdražováním všeho potřebného! To není ideální stát, ale katastrofa pro občany okleštěné republiky.

Dostáváme se tedy do kritických 30. let minulého století. Raději se řeší předražený nákup zbraní (fidlátek) od USA než problematika bydlení.

Je hrozné, že jsou priority nastaveny v současnosti špatným směrem. Zároveň krajina a životní prostory strádají, životní prostředí též.

A bude hůř, pokud se nebudeme zabývat kvalitním a levným bydlením pro občany České republiky, a to v souladu s nádherným okolím.

V naší zemi nesmějí vznikat kriminální gheta, bezdomovectví a kriminální ubytovny. Občané naší republiky musejí mít nárok na důstojné a kvalitní bydlení. Předražené ceny nájmů a nemovitostí musejí být minulostí, jinak se z marasmu nedostaneme jako celek.

Václav Kovalčík, ZlínTato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.27245 )


Vygenerováno za:0.0561 sec,0.0413 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,024B