Novinka:Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 12 únor 2020 - 03:39:03

Prodavačka jablonecké prodejny knihkupectví Kanzelsberger se o víkendu nechvalně proslavila na sociální síti Twitter. Na svém profilu totiž zveřejňovala rasistické poznámky k Romům. Společnost se po kritice lidí v pondělí rozhodla prodavačku propustit.

Co jsme se jen naposlouchali odsudků komunistů, kteří vyhazovali z práce za názor. Propagandistický seriál TV Vyprávěj to často zmiňuje. Jaká to byla hrozná doba. A vida. Je to tu zase! A dokonce se tím hrdě chlubí.

Thoughtcrime první zaregistroval jakýsi Michal Bláha z Hlídače státu. Věděli jste, že něco takového jako "Hlídač státu" existuje? Za ním následoval Daniel Hůle z Člověka v tísni, který příčinlivě slečnu nabonzoval zaměstnavateli. A ten zareagoval OKAMŽITĚ. Žádná žádost o vysvětlení, žádná důtka. Ani komunisté, ani svatá inkvizice v dobách největšího temna nepracovala tak efektivně a rychle. Vždy dávali možnost odvolat. Jen si vzpomeňte na Jana Husa v Kostnici.

Je zajímavé, že miliony rasistických příspěvků (a celých skupin a hashtagu) proti bílým na Twitteru, vyhrožování, ponížování, zesměšňování bělochů nikomu nevadí.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/16779/Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.27318 )


Vygenerováno za:0.0433 sec,0.0276 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,248B