Novinka:Rakouští ministři dostali policejní ochranu. Místní Turci jim vyhrožují smrtí. Na kufřík s ricinem to nevypadá
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Sobota 04 červenec 2020 - 06:59:15

Ministři rakouské vlády Karl Nehammer (ministr vnitra) a Susanne Raab (ministryně pro integraci) dostali policejní ochranu. Turecká islamistická a nacionalistická skupina “šedí vlci” jim vyhrožuje smrtí. Jejími členy jsou Turci žijící v zahraničí napojení na turecké tajné služby.

Je to výsledek dalšího zhoršení vztahů mezi Ankarou a Vídní. Rakouská vláda otevřeně obviňuje tureckou vládu, že využívá místní tureckou menšinu k eskalaci násilí, islamizaci a rozvracení země. Turecko si zase stěžuje, že rakouská vláda podporuje kurdské separatisty z PKK. Rakouská vláda navíc vyhlásila boj politickému islámu, vypověděla řadu tureckých imámů a zavřela turecké radikální mešity.

To asi bude trochu jiná situace než nedávná zpackaná fraška “českých” havlistů. Kde si z důvodu boje za zájmy zahraničního pána BIS a Respekt vymyslely údajnou likvidaci 3 bezvýznamných komunálních politiků (Hřib, Kolář, Novotný), kteří také dostali policejní ochranu. Vrahem měl být jakýsi “ruský agent” s ricinem v tajemném kufříku. Neuvěřitelný amatérismus organizátorů této zjevné provokace připomínající scény Haškova Švejka, ale nakonec neskončil ostudou dotyčných, ale zbytečnou mezinárodní roztržkou. Berte to jako varování. Havlisté a jejich příznivci budou bojovat za zájmy svého cizího pána klidně až do posledního Čecha.

KPI
Česká věc
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.28995 )


Vygenerováno za:0.0428 sec,0.0245 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,032B